×
Klikka et näha rohkem tooteid
Tooteid ei leitud
Meeldivad0

E-poe tagastamistingimused

Kui kaup ei sobi või ei vasta ootustele, on Teil seaduslik õigus see tagastada 14 päeva jooksul alates tellimuse kättesaamisest (SmartPOSTi ja Omniva puhul teavitussõnumi saamisest paki jõudmise kohta pakiautomaati). Antud võimalus kehtib ainult Eesti piires. Palume eelnevalt läbi lugeda tagastamisega seotud nõuded:

• Tagastatav kaup peab olema kasutamata, siltidega ja originaalpakendis. Kaup pakkige tagastamiseks korrektselt.

• Kaubal ei tohi olla parfüümi-, pesuvahendi-, suitsu- ega muid lõhnasid. Samuti ei tohi olla kosmeetika- ega hügieenitoodete jälgi. Kauba rikkumise korral on Kaupmehel õigus nõuda kauba väärtuse vähenemise hüvitamist.

• Tagastus tuleb Kaupmehele toimetada viivitamata kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul kauba saamisest.

• Tagasimakse sooritatakse 14 päeva jooksul arvates lepingust taganemisest samale arveldusarvele, millelt tellimuse eest tasuti. Tagasimakset ei teostata enne kui tagastatav kaup on jõudnud tagasi Kaupmeheni.

E-poest ostetud toote või toodete tagastamisel tuleb kaubale alati lisada kauba arve. Arve peal on selleks iga tooterea lõpus spetsiaalne kastike, kuhu tuleb märkida X kui soovitakse antud toode tagastada.

Tagastus- ja vahetusvõimalused

Kaupluses tagastamine

Toote tagastamine on kõigis N-Kaubandus OÜ kauplustes olenemata summast tasuta. Klient peab kaasa võtma kauplusesse tagastatava toote ja kauba arve, millele on tagastatava toote tooterea lõpus spetsiaalsesse kastikesse märgitud X (toode, mida soovitakse tagastada).

Raha tagastatakse Kliendile kaupluses.

Kaupluste kontaktandmed:

• NTREND Kaubamaja, Laada 9, Rakvere, tel 32 950 81 

• Jõhvi Kaubakeskus, Keskväljak 6, Jõhvi, tel 33 229 00

• Astri Kaubakeskus, Tallinna mnt. 41, Narva, tel 35 602 12

• Lõunakeskus, Ringtee 75, Tartu, tel 73 030 75

• Eedeni keskus, Kalda tee 1c, Tartu, tel 74 225 56

• Centrum, Tallinna 24, Viljandi, tel 60 078 87

• Ülemiste keskus, Suur-Sõjamäe 4, Tallinn, tel 60 026 80

Kaupluses vahetamine

Toote vahetamise võimalus puudub. Kaupluses saab toote tagastada (vt. kaupluses tagastamine) ja raha tagastatakse kliendile koheselt. Seejärel saab klient osta uue toote.

Pakiautomaadiga tagastamine

Ntrend.ee e-poest ostetud toote või toodete tagastamine on väga lihtne.

Märkige arvele tooterea lõpus olevasse kastikesse X, millist toodet soovite tagastada, lisage kauba juurde ja tagastage pakk.

Omniva ja SmartPosti pakiautomaatidega tagastamine on Kliendi jaoks tasuta kui ostukorvi suurus oli vähemalt 58 EUR.

Kaupmees tagastab alla 58€ ostukorvi puhul Kliendile ostusummast transpordisumma võrra väiksema summa, kuna tagastuskood võimaldab Teil tasuta kauba tagasi saata.

• SmartPost pakiautomaadiga: tagastamisel kasutage samasugust koodi, mis saadeti Teile paki saabumisel.

***Kui pakk on saabunud valgesse pakiautomaati või pakipunkti, siis tuleb kliendil tagastus vormistada paki triipkoodi alusel my.smartpost.ee iseteeninduskeskkonnas valides tagastamiseks endale sobivaim pakiautomaat (kas sinise või valge). Tagastusteenuse aktiveerimiseks võtke ühendust Itella klienditeenindusega telefonil +372 607 7000 või e-posti teel ariklient@smartpost.ee.

• Omniva pakiautomaadiga: tagastamisel kasutage tagastuskoodi, mis saadeti Teile paki saabumisel.

Tagastuste pealekorje Omnivast ja SmartPostist toimub 1 kord nädalas. Kui tagastus jõuab Kaupmeheni, saadame paki kättesaamise kohta kinnituse Teie e-posti aadressile.

Ostusumma tagastatakse 14 päeva jooksul alates lepingust taganemisest samale arveldusarvele, millelt tellimuse eest tasuti.

Pakiautomaadiga vahetamine

Toote vahetamise võimalus pakiautomaadiga puudub. Ainuke võimalus on pakiautomaadiga tagastada ja tellida uus toode.

Pakiautomaadi asukohad

• SmartPostiga saatke palun pakk: NKaubandus OÜ, e-post: epood@nkaubandus.ee, Rakvere Kroonikeskus, telefon 5029340 (sellelt telefoonilt ei saa infot tagastuse kohta!)

• Omnivaga saatke pakk palun: NKaubandus OÜ, , e-post: epood@nkaubandus.ee, Rakvere Turutare pakiautomaat, telefon 5029340 (sellelt telefoonilt ei saa infot tagastuse kohta!)

Pretensiooni esitamisõigus

Kui kaup on kahjustustega, mida välisel vaatlusel koheselt ei tuvastatud ning mis pole tekkinud pakendi avamisel või kui kaup ei ole see, mida tellisite, palume Kaupmeest sellest koheselt e-posti teel informeerida. Tagastuskulu kannab Kaupmees, kui lisate pakile postikulu tõendava tšeki.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole.

Toote nõuetele mittevastavuse korral on õigus pretensiooni esitada vastavalt Võlaõiguskaitseseaduse §218.

Müüja vastutab asja lepingutingimustele mittevastavuse eest, mis ilmneb kahe aasta jooksul asja üleandmisest ostjale. Tarbijale müügi puhul eeldatakse, et kuue kuu jooksul asja ostjale üleandmise päevast ilmnenud lepingutingimustele mittevastavus oli olemas asja üleandmise ajal, kui selline eeldus ei ole vastuolus asja või puuduse olemusega.

Kui defekt on tehnoloogilise iseloomuga, pakume toote parandamist ning parandamise võimatuse või ebaefektiivsuse korral toote asendamist või raha tagastamist.

NB! Defektiga tagastatav toode peab olema puhastatud!

Kaupmees ei vastuta:

• Kliendi süül või hoolimatusel toote kahjustamise eest

• Defektide eest, mis on tekkinud toote mittesihipärase kasutamise ja puuduliku või ebapiisava hoolduse tagajärjel

• Toote loomuliku füüsilise kulumise eest tavapärase kasutamise korral.

Antud tingimused kehtivad ainult e-poest www.ntrend.ee ostetud kauba tagastamisel.

Kauplusest ostetud kandmata tooteid (v.a. pesu ja päevitusriided) saab 14 päeva jooksul vahetada ükskõik millise toote või kinkekaardi vastu. Kauplusest ostetud tooteid tagasi ei osteta.

Vastame kõigile küsimustele, ettepanekutele ja probleemidele nii kiiresti kui võimalik, kuid mitte hiljem kui 2 tööpäeva jooksul. Kirjutage meile julgelt epood@nkaubandus.ee, leiame kindlasti lahenduse!

Juriidilised andmed:

N-Kaubandus OÜ 

Laada 9, Rakvere, 44310 Eesti

registrikood 10177656

käibemaksukohuslase kood EE100457553

epood@nkaubandus.ee

Menüü

Seaded

Meeldivaks märgitud toodete salvestamiseks loo tasuta konto.

Logi sisse