Meeldivad ET RU

N.Trend 3 – maksa kolme võrdse osana

N.Trend 3 - ajata enda ostukorvi maksumus kolmeks võrdseks makseks!

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel mugavat ja kiiret N.Trend 3 – ajata enda ostukorvi maksumus kolmeks võrdseks makseks!

Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisiks N.Trend 3 ning digiallkirjasta mugavalt ID-kaardi, Mobiili-ID või Smart-ID lahendusega.

  • Tasudes enda ostukorvi maksumuse täies ulatuses ja õigeaegselt kolme kuu jooksul koos lepingutasuga, loetakse järelmaksuleping edukalt tasutuks ning lõppenuks.
  • Kuutasu kujuneb ostukorvi maksumuse jagamisel kolmeks võrdseks osaks, lisandub ühekordne lepingutasu.
  • Minimaalne ostukorvi summa N.Trend 3 makseviisi kasutamisel on 60 EUR.
  • N.Trend 3 saavad taotleda kõik 18-70 aastased Eesti Vabariigi kodanikud.

N.Trend 3 makseviisi tingimused

N.Trend 3 teenusepakkujaks on ESTO AS. Makseviisi kasutamine on finantsotsus ning sellega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajaduse hoolikalt läbi mõelda. Juhul, kui teil ei õnnestu makseid tasuda lähtuvalt N.Trend 3 makseviisi graafikule, siis teie N.Trend 3 leping lõppeb ja teie võlgnevus ESTO AS ees loetakse ESTO arvelduskrediidilepingu alusel kasutusse võetud krediidiks ning lisanduvad arvelduskrediidilepingu kohaselt lisatasud.

Näiteks 200-eurose laenusumma puhul 3 kuuks fikseeritud intressiga 0% aastas ja lepingutasuga 16.39 eurot on krediidi kulukuse määr 60.92%, kuumakse suurus 72.13 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 216.39 eurot.

ESTO 3 teenusepakkujaks on ESTO AS.

E-mail: info@esto.ee

Telefon: (+372) 622 52 52

Menüü

Seaded

Meeldivaks märgitud toodete salvestamiseks loo tasuta konto.

Logi sisse