×
Klikka et näha rohkem tooteid
Tooteid ei leitud
Meeldivad0

Meist

Meie missioon on pidada kauplust, kus kogu kaup on kliendi jaoks kaunis ja taskukohane – kõik, mis meeldib Teile, meeldib ka Teie rahakotile!

Meie visiooniks on, et kõik vajalik riietest ja jalanõudest kuni aksessuaarideni oleks soetatav ühest kohast kogu perele.

 

AJALUGU

N-Kaubandus OÜ on asutatud 1994. aastal ja põhineb kodumaisel kapitalil. Alustasime väikese universaalpoega Rakveres. Tänaseks oleme mitmes etapis ehitanud väikese universaalpoe asemele kogu pere kaubamaja, mis kannab nime NTREND Kaubamaja. Lisaks oleme avanud kauplused ka teistes suuremates Eesti linnades nagu Tartu, Jõhvi, Narva, Viljandi ja Tallinn.

Firma tegeleb laste-, naiste- ja meeste rõivaste jae- ning hulgikaubandusega Eesti turul. Meie kaubavalikus on samuti jalanõud, naiste käekotid ja aluspesu. Müügiedu on saavutatud eelkõige tänu eripäraste kaupade maale toomisele, mistõttu meie tooteid mujalt kauplustest ei leia (lai valik laste peoriideid, teksasid, peakatteid). Hinnakuvandilt võistleme keskmises hinnasegmendis.

 

TÄNAPÄEV

Meie ettevõttes töötab ligi 70 inimest, kellest mitmed on meiega olnud üle 20 aasta, pooled töötajatest üle 10 aasta. Tänu pikaaegsele töötajaskonnale on meil head teadmised ja kogemused sellest, milline on vajalik sortiment lähtudes Eesti keskmisest sissetulekust. Seega on meie valik nii lastele kui täiskasvanutele alati kaunis, aga taskukohane.

Meie kauplustes on esindatud järgnevad brändid: Lenne, Huppa, Ti-Ti (Eesti tootjad), Reima, Lassie, Icepeak, Luhta, Kuoma (Soome tootjad) Mustang, Lego, Disney, HotWheels, Minions, Hailys, Blue 7, Nike, Puma, Vila, Tom Tailor, Vero Moda, Only, Jack & Jones, Only & Sons, Name It, Champion, Crocs, Guess, Jana, Caprice, Marco Tozzi, Tamaris, Kivat, Reima, Vans.

N-Kaubandusel on hetkel 7 kauplust. Kauplused kannavad nimetust NTrend ja asuvad Rakveres NTREND Kaubamajas (Rakvere kesklinnas endale kuuluvas kaubamajas 4000m2), Jõhvi kaubakeskuses 538 m2, Narvas Astri keskuses 250m2, Tartus: Lõunakeskuses 332m2, Eedeni keskuses 407m2, Viljandis Centrumis 512 m2 ja Tallinnas Ülemiste keskuses 239 m2.

 

MEIE EELISED

Väga suur lasterõivaste valik, sealhulgas suurepärane valik laste peoriided, mida pakutakse Eestis vähe.

Naiste toodete puhul on meie eeliseks hea istuvus, lai värvi- ja lõikevalik. Pakume vabaaja, pidulikke, kontori ja spordirõivaid, lisaks jalanõusid.

Menüü

Seaded

Meeldivaks märgitud toodete salvestamiseks loo tasuta konto.

Logi sisse