Tagastamistingimused e-poest ostetud toodetele

 

Kui kaup ei sobi või ei vasta ootustele, on Teil seaduslik õigus see tagastada 14 päeva jooksul alates tellimuse kättesaamisest (SmartPOSTi puhul teavitussõnumi saamisest paki jõudmise kohta pakiautomaati). Palume eelnevalt läbi lugeda tagastamisega seotud nõuded:

  • Tagastatav kaup peab olema kasutamata, siltidega ja originaalpakendis. Tagastamisele ei kuulu rannarõivad, pesu- ja sukatooted, kui pakend on avatud ja tooteid proovitud. Kaup pakkige tagastamiseks korrektselt.
  • Kaubal ei tohi olla parfüümi-, pesuvahendi-, suitsu- ega muid lõhnasid. Samuti ei tohi olla kosmeetika- ega hügieenitoodete jälgi. Kauba rikkumise korral on NTrendil õigus tagastatud tootest keelduda.
  • Tagastus tuleb NTrendi toimetada viivitamata.
  • Tagasimakse sooritatakse 30 päeva jooksul arvates lepingust taganemisest samale arveldusarvele, milliselt tellimuse eest tasuti.

 

E-poest ostetud toote tagastamiseks saatke palun enne postitamist teavitus aadressile epood@nkaubandus.ee ja märkige järgnev info:

- Tellija nimi

- Tellimuse number

- Tagastatav toode ja soovi korral vahetustoode

- Oleme väga tänulikud, kui teatate ka tagastamise põhjuse

 

Tagastusviisid

Kui soovite tellitud toote tagastada või vahetada, on Teil valida mitme tagastusviisi vahel. Tagastuskulu tuleb tasuda toote postitamisel otse teenusepakkujale. Valige endale sobivaim tarneviis:

 

1) NTrend kauplus.

E-poest ostetud kauba tagastamine on tasuta, kui tagastate kauba koos ostuarvega otse NTrend kauplusse, kus saab e-poest ostetud kauba kas asendada, vahetada või raha tagasi. Kaupluste kontaktandmed:

N-Kaubamaja, Laada 9, Rakvere, tel 32 950 81

Kauplused N-Trend:

Jõhvi Kaubakeskus, Keskväljak 6, Jõhvi, tel 33 229 00

Astri Kaubakeskus, Tallinna mnt. 41, Narva, tel 35 602 12

Lõunakeskus, Ringtee 75, Tartu, tel 73 030 75

Eedeni keskus, Kalda tee 1c, Tartu, tel 74 225 56

Viljandi Centrum, Tallinna 24, tel 60 078 87

PS Asendamise soovi korral soovitame kauplusse ette helistada või kirjutada epood@nkaubandus.ee, et veenduda, kas soovitavat kaupa laos on.

 

2) Eesti Post.

Saatke pakk palun: NKaubandus OÜ Laada 9 Rakvere 44310.

Toote võib tagastada või vahetada AS-i Eesti Post vahendusel tähtmaksikirjana või standardpakina, tasu alates 2,20 € tuleb tasuda postkontoris.

Kui Te ei ole 14 päeva jooksul saanud NTrendilt teavitust tagastatud paki saabumise kohta, võtke palun meiega ühendust ja saatke meile paki registreerimisnumber.

 

3) SmartPOST

Saatke pakk palun: NKaubandus OÜ, telefon 5029340, e-post: epood@nkaubandus.ee, Rakvere Kroonikeskus

Tagastamine pakiautomaadi vahendusel alates 2,79 € tuleb tasuda kaardimaksega pakiautomaadis.

 

Tagastuste pealekorje teeme Eesti Postist ja SmartPostist 1 kord nädalas. Kui tagastus jõuab NTrendi, saadame paki kättesaamise kohta kinnituse Teie e-posti aadressile.

 4) Omniva pakkiautomaat

Saatke pakk palun: NKaubandus OÜ, telefon 5029340, e-post: epood@nkaubandus.ee, Rakvere Turutare pakiautomaat 

Tagastamine pakiautomaadi vahendusel alates 2,95 € tuleb tasuda kaardimaksega pakiautomaadis.

 

Tagastuste pealekorje teeme Eesti Postist, Omnivast ja SmartPostist 1 kord nädalas. Kui tagastus jõuab NTrendi, saadame paki kättesaamise kohta kinnituse Teie e-posti aadressile.

Pretensiooni esitamisõigus

Kui kaup on kahjustustega, mida välisel vaatlusel koheselt ei tuvastatud ning mis pole tekkinud pakendi avamisel või kui kaup ei ole see, mida tellisite, palume NTrendi sellest koheselt e-posti teel informeerida. Tagastuskulu kannab NTrend, kui lisate pakile postikulu tõendava tšeki.

 

Toote nõuetele mittevastavuse korral on õigus pretensiooni esitada vastavalt Võlaõiguskaitseseaduse §218.

Müüja vastutab asja lepingutingimustele mittevastavuse eest, mis ilmneb kahe aasta jooksul asja üleandmisest ostjale. Tarbijalemüügi puhul eeldatakse, et kuue kuu jooksul asja ostjale üleandmise päevast ilmnenud lepingutingimustele mittevastavus oli olemas asja üleandmise ajal, kui selline eeldus ei ole vastuolus asja või puuduse olemusega.

Kui defekt on tehnoloogilise iseloomuga, pakume toote parandamist ning parandamise võimatuse või ebaefektiivsuse korral toote asendamist või raha tagastamist.

NB! Defektiga tagastatav toode peab olema puhastatud!

 

NTrend ei vastuta:

-          Kliendi süül või hoolimatusel toote kahjustamise eest

-          Defektide eest, mis on tekkinud toote mittesihipärase kasutamise ja puuduliku või ebapiisava hoolduse tagajärjel

-          Toote loomuliku füüsilise kulumise eest tavapärase kasutamise korral

Antud tingimused kehtivad ainult e-poest ntrend.ee ostetud kauba tagastamisel.

Kauplusest ostetud kandmata tooteid (v.a. pesu ja päevitusriided) saab 14 päeva jooksul vahetada ükskõik millise toote või kinkekaardi vastu .

Kauplusest ostetud tooteid tagasi ei osteta.

 

Vastame kõigile küsimustele, ettepanekutele ja probleemidele nii kiiresti kui võimalik, kuid mitte hiljem kui 2 tööpäeva jooksul. Kirjutage meile julgelt epood@nkaubandus.ee, leiame kindlasti lahenduse!