Kuoma saapad said alguse juba aastal 1928 kui Juho Puttonen, kes oli just loonud oma nahkmaterjali ja jalatsite impordi ja hulgimüügi ettevõtte ostis vana veski Kuomikoskis , Soomes. Pärast renoveermistööde lõppu hakkas ta kinnistul tootma kingade detaile- sisetaldu ja kannatugesid.
Lassie riideid, jalatseid ja aksessuaare toodetakse Soomes- tuntud tegija Reima tütarettevõte on loodud pikkade kogemuste põhjal ja iga toode on hoolikalt läbi mõeldud. Kangad on niiskuse ja mustuse kindlad, mis tagab et nad jäävad puhtaks ja kuivaks ka raskemates tingimustes.

Moose- uus Itaalia bränd trendikatele naistele!

Posted by
Soovid erineda, olla silmapaistev ja samas tunda end mugavalt? Kui vastad kõikidele neile küsimustele jah siis Moose on Sulle õige valik!

Kuidas valida lapsele talvemütsi?

Posted by
Õige müts hoiab Sinu lapse pea ja kõrvad soojas ja kaitseb haigestumise eest. Õige müts ei sega lapse tegemisi ja Sa võid olla kindel, et müts püsib peas ja seda ei ole vaja kohendada. Kuidas olla aga kindel, et valitud peakate on Sinu lapsele parim valik?
Sinepikollane, ploomililla ja silmatorkavad loomamustrid on endiselt moes ja peaksid koos neutraalsete valge, halli ja mustaga leidma koha Sinu sügisgarderoobis. Alljärgnevalt olemegi välja toonud neli trendisoovitust algavaks hooajaks:
Showing 1 to 5 of 35 (1 Pages)