Millised tooted peaksid leidma koha Sinu garderoobis sel sügisel?

Millised tooted peaksid leidma koha Sinu garderoobis sel sügisel?

Kätte on jõudmas sügis- õhus on tunda jahedust ja lehed puudel muutuvad päev-päevalt aina värvilisemaks. Just kaunitest looduse värvidest ja mustritest peakski sel sügisel riideid valides eeskuju võtma!

Sinepikollane, ploomililla ja silmatorkavad loomamustrid on endiselt moes ja peaksid koos neutraalsete valge, halli ja mustaga leidma koha Sinu sügisgarderoobis. Alljärgnevalt olemegi välja toonud neli trendisoovitust algavaks hooajaks:

1. Plisseerseelik igapäevaseks kandmiseks!

Just nii- varem vaid pidulikel puhkudel kapist välja võetud plisseerseelik sobib nüüd kandmiseks ka tavalisel kooli- või tööpäeval. Lisa seelikule lihtne T-särk või kampsun ja soe mantel ning püüa pilke.

P.S. Vali musta asemel ploomililla või tumeroheline seelik.

Naiste pluus Hailys NTrendNaiste plisseerseelik NTrendNaiste mantel NTrend

2. Alt laienevad püksid

Sel aastal on taas moodi tulnud kõrge värvli ja alt laieneva sääreosaga püksid, mis lisavad pikkust ja sihvakust Sinu jalgadele.

Kanna koos polosärgi või kampsuniga ning lisa lühike kunstkarusnahast jakk ja laia äärega kaabu- ideaalne komplekt iga ilmaga.

Zabaione naiste kampsun NTrendNaiste kõrge värvliga püksid Hailys NTrendNaiste kasukas NTrend

3. Pikk kampsun

Hoia end soojas mõnusa ja pehme kampsuniga, mis on asendamatu ka varsti algaval talveperioodil. Mida suurem ja laiem kampsun seda mõnusam on end selle sisse mässida.

Mugav, praktiline ja trendikas- meie vaieldamatu lemmik!

Naiste pikk kampsun NTrendNaiste läikivad nahaimitatsioon retuusid NTrend Naiste pikk seotav mantel NTrend

4. Loomamustriline kleit

Kui veel mõnda aega tagasi seostati loomamustritesse riietumist halva maitsega siis nüüd on lood hoopis vastupidised! Üks äge leopardi-, tiigri-, zebra-, või ussimustriline kleit peaks olema iga trenditeadliku naise garderoobis. Ja mitte peidus vaid iganädalaselt vähemalt korra ka seljas! Kombineeri sügisel lühikese taljet rõhutava nahktagi ja madalate tanksaabastega ning oled valmis nii tööpäevaks kontoris kui õhtuseks restoranikülastuseks!

Naiste leopardimustriline kleit NTrendNaiste nahktagi NTrendMarco Tozzi naiste neetidega poolsaapad NTrend

Milline on Sinu lemmikkomplekt?

1 Comments

  • Avatar
   Liam
   Sep 18, 2019

   N. Fashion put on is the pleasant style agency. They may be generating the first-class products for women. I even have read informative dissertation review and were given a whole lot of info. That is why that is the well-known business enterprise amongst ladies. I actually have used its merchandise and lots of other things. I willingly say that every one of that had been first-rate.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code