Kuidas valida lapsele talvemütsi?

Kuidas valida lapsele talvemütsi?

Õige müts hoiab Sinu lapse pea ja kõrvad soojas ja kaitseb haigestumise eest. Õige müts ei sega lapse tegemisi ja Sa võid olla kindel, et müts püsib peas ja seda ei ole vaja kohendada. Kuidas olla aga kindel, et valitud peakate on Sinu lapsele parim valik?

Kõige tähtsam on mütsi valiku jälgida selle suurust. Kui riideid ostes tasub alati valida pigem suurem suurus, et kandmisaeg oleks pikem ja kulutus end õigustaks siis peakatte puhul on vastupidi- müts peab olema paras.

Selleks, et olla kindel et müts on paras tuleks enne ostu sooritamist mõõta ära lapse pea ümbermõõt. Arvesta, et erinevate brändide suurused võivad erineda ja enne e-poest ostu sooritamist tuleb kindlasti vaadata ka suuruste tabelit.

Vähemtähtis ei ole ka mütsi sügavus ja materjal. Näiteks puuvill võib pesus natuke kokku tõmmata ja seetõttu võiks müts olla sügavuselt 0,5- 1cm suurem. Samas peaks mütsi ümbermõõt olema paras ja hoidma end tugevalt kõrvadel- kandmisel venib müts tavaliselt laiemaks ja see tagab, et müts täidab oma eesmärki.

Tuukrimüts, sallmüts

Kavala tuule eest kaitseb Sinu last kõige paremini tuukrimüts- ei mingit jändamist salliga- tuukrimütsi on lihtne pähe panna ja isegi lasteaialaps saab sellega ise hakkama- ei pea muretsema, et laps unustab salli või ei pane seda korralikult kaela. Tuukrimütsid on enamasti villased ja mõnusa pehme trikotaažvoodriga, mis hoiavad lapse pea soojas, aga ei aja higistama.

NTrendist leiad nii palju kiidetud KivatiLenne, Reima ja Lassie uued sallmütsid.

Lassie tuukrimüts NTrend

Paeltega seotav müts

Reguleeritavad paelad fikseerivad mütsi kindlalt paigale. Kui tuukrimütsiga võivad aktiivse lapse kõrvad vahepeal välja tulla(kui müts ei ole paras) siis paeltega mütsi puhul seda nii sageli ei juhtu.

Paeltega mütside puhul on ka väga suur lõigete valik- leidub nii tavalisi kui ka klappidega mütse seega on iga lapse peakuju jaoks kindlasti olemas ka täiuslikult sobiv müts.

Lenne paeltega seotav müts NTrend

Klassikaline müts

Lapse müts peab olema praktiline, mugav ja lapsele meeldima.

Vanuses, kus laps saab juba ise otsustada, mida ta selga paneb otsustab mütsi valiku hoopis trendikas lõige ja äge disain. Kombineerides kihvti kaelusega hoiab ka selline müts lapse soojas- kandja peab lihtsalt ise rohkem jälgima, et kõrvad ja kukal oleks mütsiga kenasti kaetud.

Huppa laste tutimüts NTrend

1 Comments

  • Avatar
   mariakim
   Oct 16, 2019

   Incredible post. Articles that have significant and savvy remarks are more agreeable,write my paper for me at any rate to me. It’s fascinating to peruse what other individuals thought and how it identifies with them or their customers, as their point of view could help you later on.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code